Rower Batch Alu KM 24" storm grey (B375105W)
Symbol: B375105W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2433.08 Cena przed promocją: 2703.42 -10%
Symbol: B375105W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2433.08 Cena przed promocją: 2703.42 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Minimalny wiek | 8 lat |
| Liczba biegów | 8 |
| Błotniki | Nie |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Waga produktu | 17,4 kg |
| Rozmiar kół | 24" |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 1080mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.